Badania ankietowe Instytutu Pszczelnictwa/Spis korespondentów
Z ApisWiki.PL
(Różnice między wersjami)
m (→N) |
m (→P) |
||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 841: | Linia 841: | ||
| 1950, 1960 | | 1950, 1960 | ||
|- | |- | ||
− | | Leon Gonek | + | | [[Leon Gonek]] |
| Przecza (Lewin Brzeski) | | Przecza (Lewin Brzeski) | ||
| 1968-1969 | | 1968-1969 | ||
Linia 2341: | Linia 2341: | ||
| 1956-1976 | | 1956-1976 | ||
|- | |- | ||
− | | Ludwik Paluszkiewicz | + | | [[Ludwik Paluszkiewicz]] |
| Chodzież | | Chodzież | ||
| 1956-1969 | | 1956-1969 | ||
Linia 2619: | Linia 2619: | ||
| 1946-1967, 1985 | | 1946-1967, 1985 | ||
|- | |- | ||
− | | Edward Radomski | + | | [[Edward Radomski]] |
| Działdowo | | Działdowo | ||
| 1958-1959, 1965-1966 | | 1958-1959, 1965-1966 | ||
|- | |- | ||
− | | Kazimierz Radomski | + | | [[Kazimierz Radomski]] |
| Pawłowice (Toszek) | | Pawłowice (Toszek) | ||
| 1989-2000 | | 1989-2000 | ||
Linia 2691: | Linia 2691: | ||
| 1977-1979 | | 1977-1979 | ||
|- | |- | ||
− | | Irena Rojek i Józef Rojek | + | | Irena Rojek i [[Józef Rojek]] |
| Opoczno | | Opoczno | ||
| 1972 | | 1972 | ||
Linia 3329: | Linia 3329: | ||
| 1983-1996 | | 1983-1996 | ||
|- | |- | ||
− | | Michał Wajda | + | | [[Michał Wajda]] |
| Złotów | | Złotów | ||
| 1983-1995 | | 1983-1995 |
Aktualna wersja na dzień 21:08, 23 cze 2015
Spis treści |
A
Marcin Abram | Lipowe (Limanowa) | 1946-1948 |
Jan Abramiuk | Chmielów (Dębowa Kłoda) | 1946-1959, 1967 |
Zbigniew Adamczyk | Stąporków | 1993-2000 |
Marian Adamski | Damasławek | 1951-1958, 1961-1971 |
Henryk Agapsowicz | Kudypy (Gietrzwałd) | 1989-1994 |
Józef Alaż | Bochnia | 1969 |
Stanisław Albin | Ciążyń (Czarnków) | 1956 |
Jan Ambroziak | Konary (Klimontów) | 1950, 1986 |
Zdzisław Antczak | Piwnice (Łysomice) | 1983-1984 |
Jan Antończak | Tarnawa Duża (Turobin) | 1983-1987, 1990-1994 |
Stanisław Astapczyk | Zielonówek (Olecko) | 1988-1991 |
Józef Atroszko | Gozdowice (Mieszkowice) | 1995-2000 |
Marek Atroszko | Moryń | 1991-1996, 1999 |
Ernest Aurzecki | Wólka Husińska (Krasnobród) | 1986-1992 |
B
Walenty Babiarz | Wysoka (Łańcut) | 1950-1958 |
Marian Badeński | Karczowiska Górne (Gronowo Elbląskie) | 1983 |
Kazimierz Badziąg | Roztoka (Łukowica) | 1980 |
Bazyli Badziura | Mieszkowice | 1990 |
Leon Bagiński | Grudziądz | 1983-1994 |
Wit Bajaruniec | Łomża | 1951 |
Józef Balawajder | Leźnica Wielka (Parzęczew) | 1980-1981 |
Józef Balawajder | Żakowiec (Dąbrowice) | 1983-1996, 2000 |
Jan Bałbatun | Koszalin | 1983 |
Franciszek Bambynek | Koszęcin | 1978-1979 |
Alojzy Bandys | Prószków | 1967-1970 |
Walentyna Baniewicz | Łochowo (Białe Błota) | 1977-1987 |
Mieczysław Baran | Buchałów (Świdnica) | 1969-1970 |
Władysław Baras | Rakowice (Wróblew) | 1983-1984 |
Jan Barcik | Nosocice (Głogów) | 1950 |
Michał Barć | Łubno (Dynów) | 1946-1949 |
Janusz Bardadyn | Ogrodniki (Łochów) | 1986, 1991-1994 |
Kazimierz Barkowiak | Czarnków | 1968 |
Franciszek Barsz | Miłosławice (Mieścisko) | 1946-1947 |
Kazimierz Bartkowiak | Osowa Góra (Mosina) | 1986-1989 |
Jan Bartnik | Ostrowo (Płużnica) | 1979-2000 |
Ernest Bartodziej | Wieszowa (Zbrosławice) | 1979-1994 |
Feliks Bartoszek | Sława | 1968-1969 |
Feliks? Bazylczuk | Czarnówko (Bydgoszcz) | 1990 |
Józef Bąk | Łatno (Brojce) | 1962, 1968-1974 |
Henryk Bejerski | Strzelce Krajeńskie | 1947, 1968-1972, 1980 |
Marian Bejmert | Studzianek (Barczewo) | 1989-1991 |
Łucja Benisz | Wartogłowiec (Tychy) | 1979-1992 |
Tadeusz Bereś | Nawojowa | 1979-1980 |
Andrzej Bergel | Myślenice | 1954-1971 |
Jan Betlej | Sułkowice | 1946 |
Jan Białek | Wierzchowiska (Modliborzyce) | 1947-1955, 1958-1966 |
Kazimierz Bielecki | Bednarzówka (Dębowa Kłoda) | 1984-1987 |
Ludwik Bielecki | Dębowiec | 1986 |
Mieczysław Bielewicz | Jasień | 1969 |
Władysław Bielski | Łęgi (Połczyn-Zdrój) | 1968-1977 |
Antoni Bieniecki | Będzin | 1991, 1997-2000 |
Władysław Biernacki | Goleniów | 1968-1971 |
Jan Bilnicki | Szumsko (Raków) | 1947-1951 |
Józef Bilski | Cieleśnica (Rokitno) | 1968-1971 |
Władysław Bilski | Lubuń (Kobylnica) | 1983, 1986-1990 |
Bolesław Biniek | Sulęcin | 1981 |
Władysław Biskup | Łucka (Lubartów) | 1968 |
Marian Bittner | Czerniejewo | 1977-1982 |
Kazimierz Blusiewicz | Stawiski | 1968-1980, 1989-1991 |
Stanisław Błaszczyk | Trojany (Parzęczew) | 1977-1980 |
Stanisław Bochajczuk | Mircze | 1952-1953 |
Jerzy Bogdanow | Szewce (Chęciny) | 1952-1953 |
Michał Bohun | Łobzowo (Sępopol) | 1982-1985 |
Czesław Bojarczuk | Klementowice (Kurów) | 1953-1956, 1969, 1982 |
Karol Bojarczuk | Mojsławice (Uchanie) | 1946-1949 |
Stanisław Bojarczuk | Mojsławice (Uchanie) | 1956 |
Tadeusz Bojczuk | Strachosław (Chełm) | 1948 |
Józef Borowiec | Rudy (Szczurowa) | 1979-1993 |
Stanisław Borowiec | Rogówko (Węgorzyno) | 1968 |
Bolesław Borowik | Koniecpol | 1956-1984 |
Władysław Bortnik | Czechów (Santok) | 1979-2000 |
Tadeusz Brodzik | Bledzew | 1972-1975 |
Józef Bronko | Damasławek | 1955-1957 |
Józef Broszkiewicz | Zakroczym | 1947-1967 |
Paweł Broy | Nakło (Świerklaniec) | 1967-1987 |
Stefan Brzoza | Rynica (Widuchowa) | 1971-1973 |
Ryszard Buchwał | Runowo Pomorskie (Węgorzyno) | 1984-1987 |
Witold Buckwaski | Góra | 1952 |
Stanisław Buczyński | Janów Podlaski | 1968-1972 |
Dobrochna Budzyn | Białowieża | 1969 |
Dobrochna Budzyn | Żytkiejmy (Dubieninki) | 1968 |
Kazimierz Budzyński | Książ Wielki | 1946-1948 |
Witold Budzyński | Kowalewo (Wiśniewo) | 1947-1948 |
Mieczysław Bujdasz | Dynów | 1977-1980 |
Mieczysław Burzec | Nysa | 1987 |
Antoni Burzyński | Siekierczyn | 1977-1980 |
Zenon Buszko | Żabiczyn (Mieścisko) | 1948-1965 |
C
Józef Cader | Bielsko-Biała | 1980 |
Mikołaj Celewicz | Strzelce Krajeńskie | 1980-1986 |
Andrzej Chęciński | Starokrzepice (Krzepice) | 1972-1981 |
Jan Chiczewski | Rembowo (Opinogóra Górna) | 1984, 1987 |
Wacław Chinalski | Zielona Góra | 1968-1971 |
Florian Chmielewski | Łumbie (Sejny) | 1968-1977 |
Mieczysław Chodonionek | Gawroniec (Połczyn Zdrój) | 1989 |
Teofil Chojnacki | Miastko | 1946-1949 |
Zbigniew Chorążak | Dydnia | 1983-1985, 1997-1998 |
Antoni Chorzępa | Żarnowo (Stepnica) | 1951-1952, 1981 |
Helena Chowis | Mokrsko | 1983-1988 |
Stanisław Chruścielewski | Pisz | 1968-1971, 1974 |
Maksymilian Chrzanowski | Rakowiec (Gniew) | 1968-1972 |
Tomasz Cichowicz | Komorów (Mikstat) | 1956 |
Ryszard Ciechan | Krasnogliny (Ryki) | 1982-1993 |
Władysław Ciechanowski | Rzepin | 1969 |
Władysław Cielach | Niemcza | 1949-1968 |
Antoni Ciesielski | Hermanowo (Łasin) | 1979, 1982-1999 |
Edward Cieśla | Brzozowa (Gromnik) | 1979-1994 |
Leon Cieśla | Łużna | 1950 |
Bolesław Cieślińki | Koryta (Daszyna) | 1968-1972, 1975-1978 |
Józef Cira | Legionowo | 1951-1959 |
Czesław Ciszewicz | Jabłonna (Rydzyna) | 1953-1955 |
Stanisław Ciupa | Dukla | 1984-1991 |
Franciszek Ciura | Kwaczała (Alwernia) | 1979 |
Władysław Cwynar | Orzechowce (Żurawica) | 1968-1969 |
Marek Cybart | Zalew (Lutomiersk) | 1985-1988 |
Antoni Cybiński | Szczecin | 1953-1957 |
Zygmunt Cybulko | Wrocław | 1983-1987 |
Henryk Cylka | Stargard Szczeciński | 1983 |
Władysław Cymbalski | Marcinów (Kłodzko) | 1983-1988 |
Jerzy Czaja | Władysławów | 1982-1991 |
Jan Czech | Dobra | 1956-1958, 1979 |
Jan Czeluśniak | Wójtowa (Lipinki) | 1950 |
Paweł Czempas | Nowy Bieruń (Tychy) | 1969-1970 |
Mikołaj Czykier | Topolany (Michałowo) | 1983, 1987-1988 |
D
Emilian Dałkowski | Lipce | 1969-1970 |
Mieczysław Dąbrowski | Ryjewo | 1984-1985 |
Piotr Derda | Leszno | 1982-1984 |
Tadeusz Dereń | Przysietnica (Brzozów) | 1988-1993 |
Kajetan Dębczuk | Rudka Starościańska (Uścimów) | 1968-1972 |
Józef Dębski | Środa Śląska | 1987-1988 |
Jan Długosz | Strojnów (Pierzchnica) | 1950 |
Józef Dmowski | Świdwin | 1968 |
Józef Dobrołowicz | Radoszyn (Skąpe) | 1968-1969 |
Stanisław Dobrosz | Stanisławów (Biała Rawska) | 1947-1949, 1984, 1989-1994 |
Andrzej Dolotowski | Chodecz | 1986 |
Dom Opieki | Pełkinie (Jarosław) | 1957-1966, 1969 |
Olgierd Dominirski | Koźmice Wielkie (Wieliczka) | 1986-1997 |
Edward Donatowicz | Niepołomice | 1983-2000 |
Eugeniusz Dorociński | Ługi Ujskie (Ujście) | 1977 |
Jan Dragan | Łomża | 1968-1974 |
Zdzisław Dresler | Węgierka (Roźwienica) | 1968-1969, 1981-1984, 1987-1991 |
Józef Drożdyński | Rzepin | 1987, 1990 |
Bronisław Duda | Skawina | 1986-1990 |
Mieczysław Duda | Sadlno (Trzebiatów) | 1982-1984, 1987 |
Oswald Duda | Boguszyce (Toszek) | 1980-1989 |
Janusz Duk | Niewęgłosz (Czemierniki) | 1980 |
Czesław Dumała | Boniewo (Fajsławice) | 1990-1998 |
Władysław Durałek | Stróżna (Bobowa) | 1986-1988 |
Jan Dusza | Biesna (Łużna) | 1950 |
Jan Dworacki | Pudliszki (Krobia) | 1954-1963 |
Jan Dworakowski | Grochy (Poświętne) | 1968 |
Stanisław Dworakowski | Sokoły | 1956-1957 |
Feliks Dymnicki | Cichostów (Milanów) | 1952-1960 |
Jan Dytrych | Żłobnica (Kleszczów) | 1971 |
Witold Dziedzic | Surmaczówka (Wiązownica) | 1983-1984 |
Ignacy Dziekan | Kamień Krajeński | 1968-1970 |
Stanisław Dzikowski | Sulechów | 1968 |
Mieczysław Dziurda | Piotrowice (Strzyżewice) | 1946-1948 |
E
Stefan Etgens | Kęty | 1956-1975 |
F
Bolesław Fabiszewski | Natalin (Chełm) | 1968 |
Mieczysław Fajfrowski | Mosty-Osiedle (Goleniów) | 1990-1999 |
Jan Fijałkowski | Przystajń | 1967-1971 |
Zdzisław Filar | Polańczyk (Solina) | 1983-1991 |
Władysław Fiut | Zdziechowice Drugie (Zaklików) | 1987-1994 |
Andrzej Flach | Kraków | 1983-1988 |
Zygmunt Flasza | Graby (Gidle) | 1995-1997 |
Jan Fleszer | Choszczno | 1950 |
Czesław Florczyk | Wola Zagrodnia (Chlewiska) | 1986 |
Kazimierz Franczak | Nowa Rudna (Wysoka) | 1983-1991 |
Stefan Frankowski | Samolubie (Kiwity) | 1968-1970 |
Franciszek Fudała | Osiek (Oława) | 1968-1970 |
Mieczysław Fuks | Liniewo (Nowa Karczma-Liniewo) | 1979-1999 |
G
Michał Gabiniewicz | Bogusze (Wyszki) | 1968-1980 |
Leonard Gach | Sandomierz | 1990 |
Marian Gancarczyk | Sławęcin (Choszczno) | 1981-1987 |
Antoni Gaszewski | Nowogard | 1968-1969 |
Antoni Gawarkiewicz | Karnkowo (Lipno) | 1947, 1953-1957 |
Wiktor Gawienowski | Niemysłów (Poddębice) | 1984-1987 |
Franciszek Gawłowski | Bąków (Strumień) | 1948-1953 |
Mieczysław Gawrosiski? | Łowicz | 1987-1989 |
Stanisław Gawrychowski | Wola Zambrowska (Zambrów) | 1979-1986, 1989-1994 |
Zbigniew Gąska | Dubiecko | 1950-1952, 1968-1972 |
Józef Gbiorczyk | Wschowa | 1968-1971, 1982 |
Jan Gęziak | Płock | 1986-1988, 1993 |
Jan Giełzak | Łódź | 1987-1993, 1996-1997 |
Stanisław Gierula | Chyrzyna (Krzywcza) | 1983-2000 |
Władysław Girula | Luboszyce (Jemielno) | 1950 |
Marian Gładysz | Laski Koszalińskie (Biesiekierz) | 1983-1986 |
Antoni Głodek | Odolanów | 1946-1948 |
Jan Głogowski | Parznice (Kowala) | 1947 |
Stanisław Głogowski | Jaworze Górne (Pilzno) | 1950 |
Edward Głuski | Słotwiny (Karczmiska) | 1946-1950 |
Jan Głuszak | Borków (Chmielnik) | 1950 |
Tadeusz Gniado | Kruszyn (Bolesławiec) | 1981-2000 |
Adolf Gocyła | Dobrodzień | 1983-1985 |
Leon Godula | Koszalin | 1983-1984 |
Paweł Golli | Długomiłowice (Reńska Wieś) | 1969 |
Henryk Golonka | Dąbrowa Tarnowska | 1968-1972 |
Marian Gołąb | Kubice (Nysa) | 1986-1996 |
Karol Gołąbek | Repty (Tarnowskie Góry) | 1977-1981, 1994-1996, 1999-2000 |
Stanisław Gołębicki | Mała Huta (Suwałki) | 1950, 1960 |
Leon Gonek | Przecza (Lewin Brzeski) | 1968-1969 |
Aleksander Gorszko | Łącko | 1989 |
Roman Gorzandt | Józefów | 1968-1969 |
Mieczysław Gotowicki | Broszków (Kotuń) | 1980-1988 |
Jan Góra | Płoskinia-Kolonia (Płoskinia) | 1982-1986 |
Stanisław Górnicki | Janowice Wielkie | 1950 |
Franciszek Graboś | Lecka (Błażowa) | 1968-1975, 1982-1988 |
Władysław Grabowski | Jędrzejów | 1952, 1955-1957 |
Michał Gracjas | Lachowice (Stryszawa) | 1946-1948 |
Stanisław Grajek | Gliwice | 1972-1983 |
Kazimierz Grajewski | Leszno | 1958 |
Józef Granat | Leszkowice (Ostrówek) | 1968-1974, 1977-1978, 1982 |
Edward Grenda | Gogolice (Trzcińsko Zdrój) | 1982-1995 |
Wiesław Grondowy | Gręboszów (Domaszowice) | 1968-1977 |
Henryk Gros | Wieszowa (Zbrosławice) | 1997-2000 |
Henryk Groth | Kartuzy | 1973-1976, 1982-2000 |
Wacław Grunt | Ogorzeliny (Chojnice) | 1980-1999 |
Michał Grunwald | Kiełbasinek (Chełmża) | 1983-1987 |
Stanisław Grzebyk | Kańczuga | 1968-1970 |
Izabella Grzelczyk | Głogowa (Krośniewice) | 1954, 1957 |
Jan Grzesiuła | Wólka Wiśniewska (Wiśniew) | 1946-1947 |
Maksymilian Grześkowiak | Przeźmierowo (Tarnowo Podgórne) | 1968-1990 |
Marian Grześkowiak | Miłoradz | 1950-1952 |
Jan Grzybek | Czchów | 1967-1968 |
Mieczysław Grzybek | Ochotnica Górna (Ochotnica Dolna) | 1986-2000 |
Ludwik Gucwa | Ropa (Gorlice) | 1962, 1968 |
Jerzy Gudzak | Swojcino (Maszewo) | 1981 |
Stanisław Guzik | Dobropole Pyrzyckie (Dolice) | 1952-1953, 1956 |
Eugeniusz Gwizdek | Wola Batorska (Niepołomice) | 1979-1988 |
H
Piotr Hancewicz | Skrzetusz (Ryczywół) | 1984-1986 |
Bronisław Handzlik | Szczecin | 1968-1969, 1986 |
Franciszek Hawroliszyn? | Chlebówko (Stara Dąbrowa) | 1952-1956 |
Władysław Hercuń | Grodziszcze (Świdnica) | 1986-1988 |
Józef Hojda | Swoszowice (Kraków) | 1968 |
Zbigniew Hrycuniak | Sępólno Krajeńskie | 1991-2000 |
Tadeusz Huczyński | Bochnia | 1968-1970, 1979-1982 |
I
Bronisław Illukowicz | Biskupin (Gąsawa) | 1968-1975 |
Karol Inglot | Długie (Zarszyn) | 1968-1971, 1982 |
Instytut Sadownictwa | Antopol (Nałęczów) | 1951-1954 |
Instytut Sadownictwa | Puławy | 1953-1954, 1958, 1964 |
Zbigniew Irla | Janowo (Elbląg) | 1990-1993 |
Józef Iwanowski | Swarożyn (Tczew) | 1968-1970 |
Justyn Iwanowski | Wrocław | 1969 |
J
Czesław Jacuk | Wałcz | 1968-1970 |
Maria Jacuńska | Mosty (Podedwórze) | 1953-1959 |
Karol Jakubowicz | Iwonicz Zdrój | 1983-2000 |
Maksymilian Jakubowicz | Wielołęka (Grodziec) | 1946-1948 |
Stanisław Jakubowski | Józefów | 1948 |
Zenon Jamont | Dzikowice (Szprotawa) | 1979, 1989-2000 |
Zdzisław Janeczek | Woroniec (Biała Podlaska) | 1952, 1956-1960 |
Józef Janik | Bielsko-Biała | 1985-2000 |
Mieczysław Janik | Prudnik | 1947-1950 |
Paweł Jańczyk | Kuczów (Kalety) | 1981-1982 |
Józef Jaremczuk | Łazowa (Lubycza Królewska) | 1969 |
Kazimierz Jarocki | Kamienny Dwór (Wyszki) | 1969 |
Walenty Jarosz | Jelenia Góra | 1956-1957, 1965-1969 |
Izydor Jaroszewski | Bielkówko (Kolbudy Górne) | 1968-1969 |
Zdzisław Jaroszewski | Radom | 1947 |
Jan Jarowicz | Laski (Czerwieńsk) | 1968-2000 |
Franciszek Jarzyński | Sadlinki | 1968-1973 |
Józef Jasiński | Przytyk | 1952-1972 |
Stanisław Jasiński | Chorkówka | 1982-1984 |
Teodor Jaskuła | Chotów (Mokrsko) | 1950 |
Edmund Jastrzębski | Karbowo (Brodnica) | 1953-1979, 1982-1985, 1988-2000 |
Jan Jaszewski | Wielki Klincz (Kościerzyna) | 1946-1947 |
Rafał Jatczyński | Konin | 1978-1984 |
Hieronim Jaworowski | Kosewo (Stary Lubotyń) | 1947-1952 |
Józef Jaworowski | Łobez | 1946-1951 |
Helena Jelińska | Prokowo (Kartuzy) | 1968-1975 |
Jan Jewiec | Mikulicze (Milejczyce) | 1947-1959 |
Tadeusz Jędrych | Ustrzyki Dolne | 1977 |
Paweł Jędrycha | Wodzisław | 1952 |
Mieczysław Jędrzejewski | Reszel | 1991-1994 |
Ferdynand Jośko | Godów | 1946-1947 |
Czesław Jung | Głogów | 1951, 1970-1974, 1983 |
Czesław Jung | Wiekowice (Żukowice) | 1983 |
Czesław Jung | Berest (Krynica) | 1988 |
Jan Jurewicz | Gorzów Wielkopolski | 1959 |
Leonard Jurgiens | Piła | 1983-1985 |
K
Bolesław Kacicki | Przytkowice (Kalwaria Zebrzydowska) | 1979-1981 |
Bolesław Kacicki | Zakopane | 1968-1978 |
Alojzy Kaczmarczyk | Opatów (Łęka Opatowska) | 1986-1988 |
Bronisław Kaczmarek | Kowalewko (Oborniki) | 1980-1989 |
Franciszek Kaczmarek | Błotnica Strzelecka (Strzelce Opolskie) | 1972 |
Józef Kaczmarek | Rabka | 1977-1986 |
Wacław Kaczmarek | Szadek | 1989 |
Jan Kaczor | Łask | 1946-1949 |
Wilhelm Kaczor | Chyże (Krosno Odrzańskie) | 1969-1972, 1978, 1982 |
Paweł Kajrawski | Jawor | 1952 |
Roman Kaleta | Dębogórze (Kosakowo) | 1968-2000 |
Andrzej Kalinowski | Troszkowo (Bisztynek) | 1979-1980 |
Jan Kałybasiak | Pawłowice (Krzyżanów) | 1991-2000 |
Feliks Kamiński | Lgota Wielka | 1968-1969 |
Franciszek Kamiński | Osieczna | 1946-1950 |
Władysław Kamiński | Malbork | 1957-1970 |
Alfons Kamm | Skarszewy | 1950 |
Leopold Kania | Zebrzydowice Górne (Zebrzydowice) | 1946-1949 |
Władysław Kapka | Czarnocin Poduchowny (Czarnocin) | 1971-1975, 1978 |
Stanisław Kapusta | Czernichów | 1969-1972, 1979 |
Jan Karcz | Truskolasy (Sadowie) | 1952-1954 |
Jan Kardaś | Łubnice (Połaniec) | 1946-1948 |
Stefan Kardaś | Brzozowa (Połaniec) | 1950 |
Władysław Karga | Stawiany (Skoki) | 1954-1955 |
Jerzy Karol | Dąbrówka Łubniańska (Łubniany) | 1980-1982 |
Filip Karpeniuk | Gródek (Bobrowniki ?) | 1951-1957 |
Kazimierz Karpina | Kietrz | 1968-1969 |
Józef Karpiński | Dubiecko | 1946-1950 |
Tomasz Karwat | Tuchola | 1968-1975 |
Mirosław Kasperczuk | Wola Tulnicka (Parczew) | 1987-1988, 1992, 1996-1997 |
Kazimierz Kaszewski | Grudziądz | 1989-2000 |
Janusz Kasztelewicz | Stary Sącz | 1976-1978, 1987 |
Stefan Kawecki | Brzeźnica (Jastrowie) | 1946-1949 |
Bolesław Kazimierczak | Nowy Dwór Gdański | 1962, 1968-1990 |
Romuald Kąkol | Sztum | 1961 |
Franciszek Kempa | Wieruszów | 1980 |
Stanisław Kępiński | Werbkowice | 1968 |
Jarosława Kicińska | Miękowo (Czerwonak) | 1981-1985 |
? Kiersnowski | Łaskarzew | 1998 |
Grzegorz Kiryluk | Kotły (Bielsk Podlaski) | 1952-1975 |
Włodzimierz Kiryluk | Dowspuda (Raczki) | 1952 |
Henryk Kisiel | Zielona Góra | 1968 |
Jan Kisielewski | Opole | 1980 |
Piotr Kiszel | Brok | 1968-1989, 1994 |
Józef Klimczyk | Głogoczów (Myślenice) | 1946 |
Aleksandra Klimek | Wronie (Wąbrzeźno) | 1993-2000 |
Walerian Klobassa | Zręcin (Chorkówka) | 1985 |
Franciszek Klytta? | Pyskowice | 1984-1991 |
Henryk Kłak | Domaniów | 1980-2000 |
Stanisław Kłaptocz | Mazańcowice (Jasienica) | 1946-1948 |
Jan Kobielski | Brachlewo (Kwidzyn) | 1984-2000 |
Antoni Kobus | Tychowo | 1946 |
Franciszek Kobyłecki | Ośno Lubuskie | 1968-1971 |
Alfons Kolesiński | Romaniuki (Szypliszki) | 1946-1949 |
Kolonia Rolna "Łany" | Strzelce Opolskie | 1951 |
Józef Kołaczek | Fałków | 1981-1985 |
Mirosław Kołba | Paradyż | 1991-2000 |
Bolesław Kołyszko | Gruszewo (Białogard) | 1989 |
Kombinat Przemysłowo-Rolniczy | Panasówka (Zwierzyniec) | 1982-1989 |
Edmund Komorowski | Świdwin | 1975-1976, 1982-1983 |
Piotr Konaszewicz | Kostrzyn | 1975-2000 |
Izabela Koneczna | Wrocław | 1950-1951, 1980 |
Kazimierz Konieczny | Trąbki Wielkie | 1948-1949 |
Stefan Konopiński | Chodzież | 1956-1988 |
Bolesław Kończak | Kluczbork | 1951-1953 |
Michał Kopański | Tejstymy (Kolno) | 1969 |
Andrzej Koperwas | Biłgoraj | 1950 |
Władysław Kopiec | Gierczyn (Mirsk) | 1955-1960, 1963-1973 |
Andrzej Kopytko | Dąbrowa (Bartoszyce) | 1987-1999 |
Ewa Kordasiewicz-Toporkiewicz | Prakwice (Stary Dzierzgoń) | 1991-2000 |
Juliusz Kordyl | Gorzów Wielkopolski | 1986 |
Paweł Korfanty | Grabownica Starzeńska (Brzozów) | 1997 |
Feliks Kos | Biała Nyska (Nysa) | 1986-1990 |
Józef Kosiorek | Pogorzałe Ługi (Rokociny) | 1980-2000 |
Bolesław Kostkowski | Dobczyce | 2000 |
Stanisław Kosztyła | Wrocanka (Miejsce Piastowe) | 1968 |
Bolesław Koszuk | Krzywiczki (Chełm) | 1946-1963 |
Kazimierz Kościuk | Bieżanów (Kraków) | 1968-1973 |
Konstanty Kościuszko | Krajenka | 1968-1969 |
Konstanty Kościuszko | Wola Krobowska (Grójec) | 1970-1984 |
Władysław Kotala | Zajączki Drugie (Krzepice) | 1950 |
W. i W. Kotowscy | Borówno (Unisław) | 1987-1993 |
Adam Kotula | Obroki (Wilkołaz) | 1981, 1988-2000 |
Roman Kotula | Dęblin | 1989-1991 |
Kazimierz Kowalczyk | Krężnica Jara (Niedrzwica Duża) | 1980 |
Franciszek Kowalski | Czernica (Gaszowice) | 1983-1999 |
Kazimierz Kowalski | Dębogóra (Kcynia) | 1968-1971 |
Roman Kowalski | Opole | 1968-1971 |
Stefan Kowalski | Strzelce | 1947-1950 |
Stanisław Kozina | Wierzchowina (Żółkiewka) | 1946-1966, 1969-1970 |
Henryk Kożuch | Bystra (Gorlice) | 1950 |
Kazimierz Krüger | Ryczywół | 1988-1996 |
Zdzisław Krawczyk | Pajęczno | 1979 |
Zdzisław Krawczyk | Pajęczno | 1993-1995 |
Jan Krąpiec | Boroszów (Olesno) | 1953 |
Mieczysław Krupa | Jedlnia-Letnisko | 1955-1957 |
Stanisław Kruszyński | Grudziądz | 1989-1993 |
Zdzisław Krutyl | Nowy Sącz | 1962, 1968-1969 |
Józef Krysiński | Kuczyna (Brześć Kujawski) | 1982-1998 |
Edmund Krysztof | Gomunice | 1946-1955, 1958-1975 |
Henryk Krzymiński? | Karmin Drugi (Dobrzyca) | 1954-1958 |
Jan Krzysiek | Kolin (Dolice) | 1983-1995 |
Stanisław Książkiewicz | Nowy Żmigród | 1982 |
Bolesław Ksieniewicz | Jerzmanowa | 1950 |
Tadeusz Kubaj | Zakrzew | 1983-1986 |
Jerzy Kubeczek | Dzięgielów | 1968-1980, 1989-2000 |
Józef Kubeczek | Ustroń | 1968-1970 |
Adolf Kucharski | Pęczelice (Busko-Zdrój) | 1950-1952 |
Władysław Kuciński | Konary (Mogilany) | 1968-1969 |
Rudolf Kulczycki | Pisarzowice (Lubsza) | 1968-1969 |
Bernard Kulczyński | Annopole (Krajenka) | 1985-1991 |
Feliks Kulik | Ostrów Lubelski | 1948 |
Stefan Kuliński | Korabniki (Włocławek) | 1946-1947 |
Władysław Kumor | Strzelce Krajeńskie | 1968-1975 |
Józef Kurkiewicz | Kisielice | 1984-1985 |
Władysław Kurowski | Styrzyniec (Biała Podlaska) | 1995-2000 |
Eugeniusz Kurpiel | Wambierzyce (Radków) | 1979-1982, 1985 |
Franciszek Kutyna-Konarski | Wrzeszcz | 1946-1969 |
Henryk Kuza | Busko Zdrój | 1983-1989 |
Wincenty Kuzdrowski | Iłowa | 1968-1969 |
Jan Kwiatkowski | Szczebra (Nowinka) | 1947-1949 |
Teogon Kwiatkowski | Szprotawa | 1982-1989 |
Jerzy Kwieciński | Rzegnowo (Łubowo) | 1981-1983, 1987 |
Zygmunt Kwietniewski | Końskie | 1987 |
L
Jan Lamch | Pabianice (Janów) | 1979 |
Edward Lamek | Kobyla Góra | 1953-1954 |
Józef Langer | Pszczyna | 1968-1978, 1983-1986 |
"Las" | Osowiec (Goniądz) | 1949-1952 |
Zenon Latko | Jeleniec (Popowo Biskupie) | 1991 |
Kazimierz Laudański | Pisz | 1957-1966 |
Jan (Tadeusz?) Leja | Żołynia | 1950-1955 |
Józef Leja | Grodzisko Górne (Grodzisko Dolne) | 1950-1955 |
Franciszek Lewandowski | Kałdowo (Malbork) | 1947-1949 |
Leon Lewański | Jędrzejów | 1953 |
Józef Lewicki | Strzelno | 1968-1974 |
Liceum Rolniczo-Pszczelarskie | Byczeń (Kamieniec Ząbkowicki) | 1950 |
Alojzy Lichoń | Dobczyce | 1979-1989 |
Stefan Liczmański | Gdańsk | 1987 |
Zygmunt Lipiński | Jedwabne | 1947-1949 |
Rudolf Liszak | Jastrzębie Zdrój | 1977-1978 |
Władysław Lizis | Czemierniki | 1946-1952, 1962 |
Jan Loc | Klemensów (Szczebrzeszyn) | 1983-1989 |
Eugeniusz Lolko | Budzieszowice (Łambinowice) | 1982-1983 |
Karol Lubiński | Niepołomice | 1968 |
Karol Lubiński | Zakopane | 1968, 1971-1974 |
Tadeusz Lutomirski | Brzeście Małe (Baboszewo) | 1946-1950 |
Tadeusz Lutyński | Jasień | 1971-1989 |
Ł
Józef Łacek | Nowe Bystre (Zakopane) | 1947-1961 |
Wacław Łapiński | Podgórze (Łomża) | 1979, 1987-2000 |
Jan Łaszyn | Kotów (Bircza) | 1968-1969 |
Jerzy Łącki | Łososina Dolna | 1978-1980 |
Stanisław Łękawski | Śródborów (Otwock) | 1951-1952 |
Stanisław Łopuszyński | Zadnoga (Krynice) | 1948 |
Stanisław Łój | Sitaniec (Zamość) | 1990 |
Kazimierz Łuczycki | Oleśnica | 1952 |
Jan Łukaszyński | Bolestraszyce (Żurawica) | 1947-1970 |
Jan Łukowicz | Żarnowiec | 1979-1981 |
Paweł Łys | Mechowo (Płoty) | 1968-1969 |
Zbigniew Łysek | Będzin | 1991-1995 |
Jan Łyszczan | Góra Włodowska (Włodowice) | 1979-1982 |
M
Jerzy Macha | Rzeczyce (Rudziniec) | 1979-1984 |
Wojciech Machalski | Słomniki | 1968-1971 |
Stanisław Macheta | Grodków | 1980-1982 |
Grzegorz Machnikowski | Malinowszczyzna (Bełżyce) | 1980 |
Wojciech Machulik | Leszczyny | 1977 |
Mieczysław Maciejewski | Bielawy (Strzałkowo) | 1959 |
Mikołaj Macko | Szczawne (Komańcza) | 1969-1970 |
Stanisław Macura | Dzięgielów (Goleszów) | 1946 |
Stefan Maćkowiak | Sokołowo (Brześć Kujawski) | 1980-1981 |
Aleksander Maj | Starachowice | 1946, 1956 |
Franciszek Majchrzak | Dąbrówka Malborska (Stary Targ) | 1985-1988 |
Jan Majewski | Zakliczyn | 1962, 1968-1970 |
Tadeusz Majkowski | Michałowice-Osiedle (Michałowice) | 1951-1952, 1973-1987 |
Walerian Maksymiuk | Ortel Książęcy (Biała Podlaska) | 1950-1999 |
Henryk? Malczewski | Dorohusk | 1987 |
Stanisław Malec | Maszów (Rudnik) | 1947-1951 |
Piotr Małasiuk | Zalesie (Kraśniczyn) | 1947 |
Tadeusz Marcinkowski | Paulinów (Przykona) | 1977-1987 |
Bronisław Marczyk | Wilczogęby (Sadowne) | 1946-1947 |
Andrzej Marek | Trzebunia (Pcim) | 1983-1986 |
Mieczysław Marek | Kłoda (Rydzyna) | 1982-1989 |
Mikołaj Markiewicz | Ortel Książęcy (Biała Podlaska) | 1950 |
Tadeusz Markiewicz | Sępolno Wielkie (Biały Bór) | 1989 |
Kazimierz Marszałek | Siedliska (Bobowa) | 1988 |
Stanisław Maryniak | Działdowo | 1946-1947 |
Czesław Maszkiewicz | Sierpin (Elbląg) | 1981-2000 |
Jan Maśnik | Posada Górna (Lutowiska) | 1968 |
Franciszek Matusiak | Szczecin | 1968 |
Ignacy Matusz | Rokietnica | 1947 |
Stanisław Matyasik | Brzesko | 1968-1969 |
Łukasz Matysiak | Radzice Duże (Drzewica) | 1982-1984, 1987-2000 |
Wacław Mazan | Gubin | 1972-1993 |
Stefan Mazgała | Kiersztanowo (Gierzwałd) | 1969 |
Józef Mazur | Łabunie | 1946-1948 |
Marcin Mazur | Kaczanowo (Września) | 1947 |
Tadeusz Mazur | Leszczany (Żmudź) | 1978-1988 |
Jan Mazurek | Kalisz | 1956 |
Konrad Mazurek | Sicienko | 1972-1978 |
Feliks Melcher | Żychlin | 1952 |
Julian Merklejn | Ruda Pabianicka (Łódź) | 1948-1961 |
Jan Michalski | Lubartów | 1946-1950, 1956-1969 |
Wacław Michalski | Izbica Kujawska | 1950-1970 |
Jan Michałowski | Strzegom | 1951-1960 |
Jerzy Michen | Ozimek | 1989 |
Hieronim Miechowiecki | Siedlce | 1968-1975 |
Antonina Mieczkowska | Prusy (Głuchów) | 1956 |
Karol Mika | Skrobów (Lubartów) | 1979-1981 |
Jan Mikołajczyk | Łącko | 1989 |
Piotr Mikulski | Wołcza Wielka (Miastko) | 1968-1976 |
Antoni Milko | Szczecinek | 1968-1969 |
Piotr Miniuk | Bielsk Podlaski | 1952 |
Franciszek Mirek | Stary Sącz | 1986 |
Witold Mironowicz | Siemiatycze | 1968-1970 |
M? Misiaszek | Gołoty (Unisław) | 1993-2000 |
Antoni Miś | Głuchołazy | 1946-1949 |
Henryk Mitarnowski | Dobrzelin-Osada Fabryczna (Dobrzelin) | 1946-1960, 1988-1989 |
Marian Modelski | Pilzno | 1968-1975, 1979-2000 |
Kazimierz Modzelewski | Rydzewo (Miłki) | 1948-1949 |
Bogusław Mołczan | Hołużne (Grabowiec) | 1989-1995 |
Tadeusz Morawski | Łobez | 1951-1953 |
Wojciech Moskal | Kusice (Malechowo) | 1983-1988 |
Józef Motyka | Horyniec | 1946-1971 |
Henryk Mrachacz | Strzelce Opolskie | 1969-1972 |
Tadeusz Mrożek | Oleśnica | 1977 |
Jan Muniak | Lipnik (Wiśniowa) | 1987-2000 |
Wiktor Musiał | Mleczków (Zakrzew) | 1946-1947 |
Franciszek Musielak | Pudliszki (Krobia) | 1967-1972 |
Aleksander Muszelak | Międzychód | 1951-1957, 1961-1968 |
Jan Muszyński | Wiaderno (Tomaszów Mazowiecki) | 1981-1987 |
Konstanty Mużacz | Dąbrowa (Krynice) | 1951-1952 |
Jan Myszkowski | Ustjanowa (Ustrzyki Dolne) | 1968-1970 |
N
Józef Nabiałczyk | Łysomice | 1982-1983 |
Stanisław Nagły | Tuliszów (Siewierz) | 1946-1951 |
Alfred Nakonieczny | Zbydniów (Zalszczany) | 1979 |
Franciszek Naróg | Łańcut | 1950 |
Leon Nastały | Kwidzyn | 1957-1965 |
Edward Natkaniec | Byczeń (Kamieniec Ząbkowicki) | 1946 |
Andrzej Niemczyk | Marcinkowice (Chełmiec) | 1947-1949 |
Andrzej Niemiec | Czernica | 1991-1993 |
Karol Niemiec | Pszczyna | 1968-1977 |
Gustaw Nierostek | Dzięgielów (Goleszów) | 1987-1991 |
Marian Niewczas | Chlewiska | 1968-1974, 1983 |
Joanna Niezgoda | Bąków (Kluczbork) | 1977-1987 |
Marian Nikodem | Łachowo (Szubin) | 1980 |
Antoni Nocoń | Iglice (Resko) | 1980-1982 |
Staniaław Nosal | Dziewin (Drwinia) | 1991-1993 |
Jan Nowak | Stodoły (Wojciechowice) | 1952 |
Stanisław Nowak | Przeczyca (Brzostek) | 1946-1948 |
Tomasz Nowak | Lekowo (Regimin) | 1968-1977, 1982-1986 |
Zofia Nowak | Świlcza | 1968 |
Bolesław Nowicki | Lesięcin (Węgorzyno) | 1968-1969 |
Jan Nowosad | Zamość | 1983-1985 |
Franciszek Nowosielski | Żuków (Wieniawa) | 1969-1970 |
Hubert Nyc | Gliwice | 1972-1987 |
O
Michał Obłoza | Łapajówka (Zarzecze) | 1983-1991 |
Eugeniusz Obrzut | Grybów | 1986-1994 |
Stanisław Ochman | Czarnorzeki (Korczyna) | 1992 |
Stanisław Odorczyk | Gorzuchów (Kłodzko) | 1958, 1983-1998 |
Władysław Ogorzałek | Cieniawa (Grybów) | 1968-1975 |
Piotr Ojdowski | Toruń | 1969-1971 |
Władysław Olbrycht | Markowa | 1959, 1968-1970 |
Lucjan Olczyk | Mierzyn (Rozprza) | 1984-1986 |
Michał Olechny | Kalisz | 1956, 1959-1971, 1976 |
Ryszard Olejniczak | Koło | 1962, 1968-1971 |
Władysław Olejniczak | Dopiewo | 1977-1979, 1982-1993 |
Józef Olszański | Klępicz (Moryń) | 1983-1986 |
Walenty Oniśkiewicz | Srokowo | 1990-2000 |
Józef Opyd | Kamienica | 1968-1970 |
Rajmund Orłowski | Serock | 1977-1983 |
Henryk Ostach | Kamianna (Łabowa) | 1969-1971 |
Stanisław Ostrowski | Baszowice (Nowa Słupia) | 1953-1956 |
Ośrodek Doradztwa Rolniczego Gdańsk-Lipce | Lubań (Nowa Karczma-Liniewo) | 1993-1994 |
Ośrodek Doradztwa Rolniczego | Potok Złoty (Janów) | 1991-1994, 1999 |
Ośrodek Doradztwa Rolniczego | Pożóg (Końskowola) | 1968-1969 |
Ośrodek Doradztwa Rolniczego | Szepietowo | 1969-1972, 1993-2000 |
Stanisław Otręba | Wronie (Wąbrzeźno) | 1982, 1989-1994 |
P
Roman Pachlewski | Kije | 1952, 1959 |
Mieczysław Pacia | Wilcza (Pilchowice) | 1985-2000 |
Kryspian Pajor | Wiktorówko (Łobżenica) | 1968-1972 |
Stefan Palenik | Hajnówka | 1984-1997 |
Kazimierz Paluchowski | Mirsk | 1956-1976 |
Ludwik Paluszkiewicz | Chodzież | 1956-1969 |
Marian Panek | Kamień Pomorski | 1981-1987 |
Andrzej Paniewski | Radzanów (Busko-Zdrój) | 1980 |
Stanisław Pańczuk | Sosnówka | 1973-2000 |
Tadeusz Pańczyk | Hrubieszów | 1968 |
Państwowe Gospodarstwo Rolne | Jabłonna (Rydzyna) | 1959-1960, 1966 |
Państwowe Gospodarstwo Rolne | Łęgwarowo (Węgorzewo) | 1969 |
Państwowe Gospodarstwo Rolne | Mchowo (Babiak) | 1952, 1958-1963, 1967 |
Państwowe Gospodarstwo Rolne | Ranty (Wydminy) | 1968 |
Maria Parecka | Kraków | 1956 |
Jerzy Partyka | Łasin | 1967 |
Ludwik Parys | Zagórzyce (Sędziszów Małopolski) | 1950 |
Marian Pastusiak | Scholastykowo (Lipka) | 1953 |
Wincenty Pastuszek | Krasnystaw | 1979-1980 |
Piotr Patas | Brzoskwinia (Zabierzów) | 1979-1980 |
Bartłomiej Pater | Augustynka (Nurzec) | 1990-2000 |
Józef Patka | Sędziszów Małopolski | 1965, 1968-1978 |
Piotr Pawłowski | Lipsk | 1991-2000 |
Stefan? Pawłusiów | Pieszków (Lwówek Śląski) | 1989-1994 |
Antoni Paździor | Bystrzejowice (Piaski) | 1952, 1989-1990 |
Jan Pestka | Rymań | 1968-1970 |
Wacław Piątek | Proszowice | 1948-1950 |
Jan Piech | Miedźna (Brzeszcze) | 1977, 1980 |
Józef Pielesiak | Prażki (Będków) | 1969-1970 |
Aleksander Pietrosiński | Lublin | 1946-1949, 1954, 1968-1969 |
Stefan Pikos | Borowno (Mykanów) | 1957-1958 |
Kazimierz Pisarski | Nowy Sącz | 1976 |
Kazimierz Pituła | Kotla | 1962, 1968-1986 |
Marian Piwoński | Kosewo (Mrągowo) | 1983-1990 |
Krzysztof Plewako | Giżycko | 1971 |
Aleksy Pława | Wysiadłów (Obrazów) | 1950, 1953 |
Stanisław Płodzień | Słocina (Rzeszów) | 1947-1948, 1952 |
Walerian Płotnicki | Myślibórz | 1968 |
Eugeniusz Podborączyński | Zielona Góra | 1968-1972 |
Antoni Podlasek | Korzeniów (Żyraków) | 1969-1971 |
Piotr Podlewski | Hawłowice (Pruchnik) | 1991 |
Roman Podsoński | Winiary (Gdów) | 1950-1952 |
Wilhelm Polaczek | Rozmierz (Strzelce Opolskie) | 1947 |
Stanisław Polak | Białoborze (Stopnica) | 1950 |
Julian Policht | Żelisławie (Czaplinek) | 1984-1991 |
Edward Połtyn | Lębork | 1947, 1956 |
Jan Pomorski | Drygały (Biała Piska) | 1946-1947 |
Edward Popławski | Długołęka (Krypno) | 1977-1995 |
Mirosław Popławski | Kamienica Polska | 1950 |
Franciszek Posłuszny | Sarbinowo (Żnin) | 1969 |
Zbigniew Postyła | Szałsza (Zbrosławice) | 1987, 1997 |
Bolesław Pośpiech | Lelów | 1983, 1987 |
Stanisław Pośpiech | Radlin (Włodzisław Śląski) | 1969-1975, 1978-2000 |
Norbert Potrawa | Sadów (Koszęcin) | 1977-1979 |
Zofia Potyrańska | Kielce | 1946 |
Marian Potyrański | Goźlice (Klimontów) | 1950-1969, 1972-1973, 1992 |
Józef Pozorski | Wirty (Zblewo) | 1950, 1956-1992, 1997 |
Tadeusz Prończuk | Wartkowo (Gościno) | 1989 |
Tadeusz Prus | Podhorce (Werbkowice) | 1969-1970 |
Władysław Pruszkoński | Popowo (Prostki) | 1949-1957 |
Stanisław Przybylski | Kielce | 1968-1973 |
Zygmunt Przybylski | Elbląg | 1968-1970 |
Zygmunt Pszczoła | Nowodwór (Lubartów) | 1982-1991 |
Andrzej Pszczółkowski | Boleszewo (Sławno) | 1983-1989 |
Władysław Pszonka | Połomia (Niebylec) | 1968-1986 |
Czesław Puchowski | Januszewo (Biskupiec) | 1969-1970 |
Wanda Pupin | Czaplinek | 1953-1956, 1963 |
Florian Pyc | Kluczewo (Ostroróg) | 1981-1987 |
Bolesław Pyszny | Niedobczyce (Rybnik) | 1968, 1972-1982 |
Jan Pytka | Prawiedniki (Lublin) | 1977-1978 |
Władysław Pyzik | Glinik Mariampolski (Gorlice) | 1950-1975 |
R
Leon Rachoń | Tuchola | 1947, 1969, 1972 |
Józef Rachwał | Mielec | 1946-1967, 1985 |
Edward Radomski | Działdowo | 1958-1959, 1965-1966 |
Kazimierz Radomski | Pawłowice (Toszek) | 1989-2000 |
Wojciech Radtke | Swołowo (Słupsk) | 1950-1955, 1958-1966 |
Mieczysław Rak | Wysoka Mała (Wysoka) | 1983-1991 |
Mieczysław Rak | Ługi Ujskie (Ujście) | 1992-2000 |
Mieczysław Rak | Leżenica (Szydłowo) | 1998-2000 |
Józef Ramusiewicz | Kraska (Miastkowo) | 1946-1977 |
Zygmunt Raus | Ludwinów (Małogoszcz) | 1954-1957 |
Stefan Rawiński | Sępopol | 1983-1994 |
Bronisław Razmus | Międzylesie | 1950 |
Zbigniew Regiewicz | Kowary | 1980-2000 |
Jan Reichert | Fabianki | 1989-1999 |
Martin Reichert | Boguszów-Gorce | 1988-1990 |
Jan Repelewicz | Pogorzany (Jodłownik) | 1979-1980 |
Józef Rimel | Rybnik | 1998-2000 |
Władysław Rodzinka | Głębokie (Rymanów) | 1968-1976 |
Wiktor Roguszka | Trzciel | 1968-1970 |
Antoni Rojek | Rabka | 1977-1979 |
Irena Rojek i Józef Rojek | Opoczno | 1972 |
Michał Rokosz | Zdżary (Ostrów) | 1983-1991 |
Michał Rokosz | Czajkowa (Tuszów Narodowy) | 1992-1995 |
Technikum Rolnicze | Nysa | 1956-1957 |
Rolniczy Zakład Doświadczalny | Siejnik (Olecko) | 1968-1969 |
Rolniczy Zakład Doświadczalny | Zajączki (Ostróda) | 1968-1974 |
Stanisław Romanowski | Płasków (Jedlińsk) | 1947 |
Julian Różewicki | Silnowo | 1982-1990 |
Edward Różycki | Kopijki (Prostki) | 1968-1972 |
Zbigniew Rudolf | Brzeg | 1951-1954 |
Edward Rusin | Tarnów | 1953 |
Tomasz Rut | Wólka Zychowa (Stąporków) | 1993-2000 |
Stanisław Rybka | Wyszanów (Wieruszów) | 1977-2000 |
Stanisław Rychłoski | Osiek nad Notecią (Wyrzysk) | 1946 |
Romuald Ryk | Zambrów | 1981-1988 |
Tadeusz Rysz | Iwonicz Zdrój | 1983-2000 |
Jan Rząca | Łużna | 1946-1948 |
Bonifacy Rzepka | Mochełek (Sicienko) | 1968-1976, 1979 |
Piotr Rzędowski | Jurków (Wiślica) | 1956-1981 |
RZS | Kulice (Pelplin) | 1956-1961, 1966-1967, 1970 |
S
Jan Sabat | Nadolany (Bukowsko) | 1968-1974, 1979-1983 |
Maria Sadkowska | Marcinków (Żarnów) | 1946-1947 |
Marcin Sadkowski | Iłża | 1951-1952 |
Franciszek Sagat | Brudzewice (Suchań) | 1982-1987 |
Czesław Sakowicz | Gołdap | 1986-1988 |
Irena Sarnacka | Świebodzin | 1982, 1990-1998 |
Mieczysław Sarzała | Sosnowo (Opinogóra Górna) | 1983, 1986 |
Edmund Sass | Łachowo (Szubin) | 1972 |
Ignacy Semeniuk | Rozwadówka (Sosnówka) | 1947 |
Józef Serafin | Majdan-Obleszcze (Szastarka) | 1973, 1979 |
Kazimierz Sęczkowski | Regny (Koluszki) | 1983-1985 |
Feliks Sęczyk | Jedlnia-Letnisko | 1959-1974 |
Kazimierz Sibilski | Kiekrz (Rokietnica) | 1946-1947 |
Kazimierz Siciak | Kłodnica (Kędzierzyn-Koźle) | 1958 |
Władysław Sidorowicz | Świdnica | 1977-1984 |
Bazyli Siemiaszko | Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) | 1971-1973 |
Bolesław Sikora | Olesno | 1952-1954 |
Bolesław Sikora | Mojusz (Sierakowice) | 1956-1970 |
Bolesław Sikorski | Podole (Gródek nad Dunajcem) | 1977-1980, 1984-1985 |
Bolesław Sikorski | Tarnów | 1946-1948 |
Jan Sikorski | Bożewo (Mochowo) | 1946-1949 |
Jerzy Sikorski | Żarki | 1979-1987 |
Stefan Skibiński | Trzcielin (Dopiewo) | 1981-1989 |
Jerzy Skłodowski | Rzekuń | 1986-1992 |
Michał Skopiński | Łódź | 1972 |
Aleksander Skorupa | Sucha (Grzmiąca) | 1982-1986, 1990-1992 |
Maciej Skowronek | Radzieje (Opinogóra Górna) | 1983-1986, 1996 |
Jan Skrok | Gzowice (Jedlnia Letnisko) | 1947 |
Józef Skwiercz | Gdynia | 1957-1958 |
Marian Słomka | Sieraków | 1981-1983, 1986-1988 |
Maria Słowik | Sulików | 1968 |
Robert Słupczyński | Nienadowa (Dubiecko) | 1998-1999 |
Marian Smolarek | Środa Wielkopolska | 1978-1993 |
Jerzy Smoter | Tymbark | 1986-1989 |
Jan Smut | Kicina (Bartoszyce) | 1989 |
Franciszek Sobczak | Wierzbica | 1947-1949 |
Józef Sobczak? | Jeziorko (Zapolice) | 1952-1968 |
Jan Sobolewski | Zalesie Górne (Piaseczno) | 1946-1952 |
Franciszek Sokołowski | Jaworzno | 1968-1971 |
Jan Sokołowski i Zbigniew Sokołowski | Paprotnia (Brzeziny) | 1968-1973, 1979-1982, 1986-1992 |
Julian Sokołowski | Łasin | 1979 |
Roman Sokołowski | Niewierz (Brodnica) | 1977 |
Józef Sokół | Szczawin (Zgierz) | 1991 |
Jerzy Sosiński | Leszno | 1986-1988 |
Kazimierz Sowa | Żerniki (Ulhówek) | 1983-1988 |
Jan Sowiński | Trzciana (Żegocina) | 1946-1947 |
Paweł Sowiński | Biała | 1956-1958 |
Stanisław Sroka | Borzęcin | 1946-1950 |
Marian Stachowiak | Żarnowica (Wolbórz) | 1968-1977, 1980-2000 |
Alojzy Staniel | Zebrzydowice | 1946-1948 |
Stanisław Stankiewicz | Pilszcz (Kietrz) | 1971-1972 |
Scholastyka Stańska | Racławice Śląskie (Głogówek) | 1972 |
Lidia Starzyńska | Zielony Ostrów (Węgorzewo) | 1987-1989 |
Stanisław Starzyński | Koszęcin | 1972-1976 |
Kazimierz Stasiak | Skierniewice | 1968-1971 |
Aleksander Stasiński | Radomsko | 1950-1951, 1956-1975, 1986 |
Tadeusz Stępień | Suchedniów | 1986-1988 |
Andrzej Stocki | Drawiny (Drezdenko) | 1977-1979 |
Paweł Strzałkowski | Ploski (Bielsk Podlaski) | 1983-2000 |
Kazimierz Strzechowski | Darłowo | 1989-1991 |
Marek Studencki | Oleszyce | 1983-1985 |
Bronisław Subocz | Gąsówka-Osse (Łapy) | 1979, 1987-1988 |
Eugeniusz Sucharzewski | Zabrze | 1985 |
Władysław Sukiennik | Ryglice | 1991-1995 |
Ignacy Suprym | Osówka (Niemce) | 1947-1949 |
Ludwik Suprym | Wygnanów (Czemierniki) | 1968-1971 |
Maria Surdacka | Urzędów | 1946 |
Kazimierz Surlej | Koniecpol | 1968-1974 |
Stanisław Swat | Silice (Purda) | 1957-1966 |
Stanisław Swat | Olsztyn | 1983-1985 |
Marceli Szablewski | Radostów (Cedynia) | 1983-2000 |
Tadeusz Szczech | Działdowo | 1980-1988 |
Józef Szczepanek | Skrzynka (Szczucin) | 1946-1947 |
Adam Szczepaniak | Śniatowa (Parzęczew) | 1968-1984 |
Władysław Szczepański | Gierczyn (Mirsk) | 1950-1961 |
Jan Szczepieniec | Deszno (Rymanów) | 1968-1969 |
Longin Szczepiński | Lublin | 1946-1947, 1952-1955, 1959, 1968-1969, 1983 |
Paweł Szczurek? | Trzebnica | 1952-1956 |
Ludwig Szelc | Gorlice | 1986 |
Stanisław Szerszenowicz | Białowieża | 1947-1953 |
Stanisław Szerszenowicz (Pasieka "Las") | Pogorzelce (Białowieża) | 1949-1951 |
Wacław Szewczyk | Zbereżka (Kłomnice) | 1946 |
Janina Szkutnik | Czortowice (Hrubieszów) | 1946 |
Edward Szlachetka | Klementowice (Kurów) | 1980-1982 |
Jan Szlęzak | Bukowno | 1968-1970 |
Stanisław Szmidt | Jabłonowo Pomorskie | 1979, 1983-1988 |
Kazimierz Szprycha | Kozłówka (Kamionka) | 1984-1985 |
Aleksander Sztelmaszuk | Romaszki (Łomazy) | 1968-1970 |
Władysław Szubert | Szembruk (Rogóźno) | 1972-1983 |
Halina Szukszta | Szczecin | 1951 |
Antoni Szurgot | Chocianów | 1950 |
Józef Szwacki? | Wodzisław | 1952 |
Mieczysław Szybiak | Morzychna (Żabno) | 1991-1994 |
Jan Szychowicz | Suchodoły (Fajsławice) | 1982-1984, 1989 |
Walenty Szychowicz | Suchodoły (Fajsławice) | 1952, 1956 |
Adam Szymański | Grązów Wodzisławski (Sędziszów) | 1952 |
Adolf Szymański | Szczawno-Zdrój | 1969-1971, 1982-1988 |
Józef Szymański | Słupsk | 1950-1954 |
Konstanty Szymański | Chojnice | 1968-1969 |
Jan Szymczak | Boniewo (Chodecz) | 1973-1983 |
Andrzej Szymd | Rymanów | 1968-1971 |
Jan Szymoniuk | Dańce (Hanna) | 1948-1956 |
Ś
Wojciech Ślósarz | Myślenice | 1983-1991 |
Henryk Świątek | Stoczek Łukowski | 1946-1947 |
Antoni Świerczyński | Lubsko | 1968-1969 |
Wiesław Święch | Wieszyno (Słupsk) | 1983-1986 |
T
Wacław Talarczyk | Harkawicze (Szudziałowo) | 1968-1970 |
Bronisław Tałandzewicz | Puchały (Łomża) | 1946-1947 |
Andrzej Tałaszkiewicz | Stawiski | 1948-1949 |
Michał Tarkowski | Goworowo | 1947 |
Zygmunt Terlikowski | Szprotawka (Szprotawa) | 1969-1970 |
Stefan Tkaczuk | Grzegórzki (Pasym) | 1983-1988 |
Stefan Tomasik | Murzynko (Gniewkowo) | 1969 |
Czesław Tomczak | Września | 1968-1970 |
Andrzej Tomiczek | Węgierska Górka | 1977-1984 |
Józef Traszka | Chmielnik Rzeszowski | 1968-1969, 1972 |
Ignacy Trawiński | Twardosławice (Piotrków Trybunalski) | 1985-1997 |
Franciszek Trela | Żabiec (Pacanów) | 1969 |
Stanisław Truskolaski | Świerczów (Widawa) | 1968-1969 |
Wojciech Truszczyński | Pomierki (Lubawa) | 1983-1994, 1999 |
Wacław Truszkowski | Czarnowo (Szczuczyn) | 1952 |
Władysław Trybocki | Olsztyn | 1969-1982 |
Kazimierz Trzciński | Michałów (Zduńska Wola) | 1987 |
Wacław Trzepizur | Dworszowice (Nowa Brzeźnica) | 1983, 1987 |
Władysław Twardowski | Trzcińsko-Zdrój | 1995-2000 |
Władysław Tylman | Połczyn Zdrój | 1968-1970 |
Czesław Tylus | Modliborzyce | 1986-1993 |
Tadeusz Tymczyszyn | Młokicie (Wilków) | 1973-1976 |
Mieczysław Tyszkiewicz | Gorczyce (Prostki) | 1979 |
U
Jan Uchman | Rokietnica | 1968-1970, 1979-1986 |
Henryk Urbaniak | Biedaszków (Ozorków) | 1971-1972 |
W
Alojzy Wacławek | Lubin | 1983-1996 |
Michał Wajda | Złotów | 1983-1995 |
Bogdan Wajgielt | Kalisz | 1968-1969 |
Waldemar Walczak | Stradomia Wierzchnia (Syców) | 1977-1978 |
Aleksander Walczewski | Dąbrowa (Masłów) | 1956 |
Kazimierz Walczuk | Matiaszówka (Tuczna) | 1991-1993 |
Maksymilian Walczyk | Łężce (Reńska Wieś) | 1969-1970 |
Stanisław Walo | Stanisławów (Stanin) | 1950-1970 |
Stanisław Warchlikowski | Zbójno | 1953-1959 |
Grzegorz Warpachowski | Henryków (Warszawa) | 1990-2000 |
Aleksy Wasilewski | Ruś (Stawiguda) | 1968-1972, 1975-1989 |
Bronisław Wasilewski | Stawiguda | 1969-1974, 1979-1983 |
Stanisław Waszczykowski | Koluszki | 1968 |
Kazimierz Wawryk | Słubice | 1969-1970 |
Bronisław Wawryniuk | Środa Śląska | 1983-1988 |
Edward Wawrzyniak | Łódź | 1986-1988 |
Stanisław Wąsik | Strzelce Krajeńskie | 1982 |
Józef Wentowski | Nowe Jankowice (Łasin) | 1983-2000 |
Michał Weryński | Otmuchów | 1952-1974 |
Mirosław Weselak | Bolesławiec | 1986 |
Konstanty Wesoły | Lubczyna (Wieruszów) | 1969-1988 |
Tadeusz Węcowski | Tarnobrzeg | 1986-1987 |
Zdzisław Węcowski | Tarnobrzeg | 1986 |
Jan Węgrzyn | Więckowice (Dopiewo) | 1958-1963 |
Jan Wiatr | Ostrów Wielkopolski | 1968-1989 |
Jerzy Wicher | Nowa Wieś Królewska (Opole) | 1953-1957 |
Adam Wiechno | Oszkowice (Bielawy) | 1947-1949 |
? Wieczorek | Choiny (Parysów) | 1986-1988 |
Brunon Wieczorek | Kosierzewo (Malechowo) | 1982 |
Edmund Wierzchowski | Kąp (Giżycko) | 1987-1989, 1998 |
Feliks Wiklak | Kapałów (Radoszyce) | 1978 |
Alfred Wiśniewski | Repty (Tarnowskie Góry) | 1980-2000 |
Jan Wiśniewski | Osiek | 1985-1994, 1999 |
Józef Wiśniewski | Solnica (Nowy Dwór Gdański) | 1983-1984 |
Józef Wiśniewski | Sędziejowice | 1969, 1983-1986 |
Piotr Wiśniewski | Rybitwy (Pakość) | 1968-1973, 1980-1986 |
Wacław Wiśniewski | Małomice | 1969-1970 |
Jan Witeska | Żyrardów | 1987-1988 |
Stanisław Witkoś | Łączki Jagiellońskie (Wojaszówka) | 1952 |
Jerzy Włoka | Knurów | 1946 |
Edward Wnękowicz | Łukowica | 1968 |
Albert Wnuk | Mrocza | 1979-1986 |
Stefan Wnuszyński | Krzywa (Orla) | 1951-1972, 1979-1982, 1986-2000 |
Stefan Wnuszyński | Piecki | 1950-1952 |
Piotr Wodysz | Sulmice (Skierbieszów) | 1948 |
Antoni Wojciechowski | Łobez | 1946 |
Józef Wojciechowski | Sokołów Podlaski | 1968-1969, 1992 |
Wincenty Wojciechowski | Ciechanowice (Marciszów) | 1968 |
Wojewódzki Ośrodek Postępu Rolniczego | Paszków (Bystrzyca Kłodzka) | 1993 |
Stanisław Wojnarowicz | Karsznice (Zduńska Wola) | 1952-1980 |
Waleria Wojtczak | Łasica (Włocławek) | 1946 |
Piotr Wojtekun | Stare Kurowo | 1968-1977 |
Stanisław Woliński | Laska (Wolin) | 1982 |
Władysław Wołyniak | Śmiłowice (Choceń) | 1982, 1986 |
Władysław Woźniak | Stodzew (Parysów) | 1946-1950 |
Tadeusz Wójcicki | Brok | 1990-1997 |
Władysław Wójcik | Jaworze Górne (Jasienica) | 1968-1971, 1974-1975 |
Zygmunt Wójcik | Rybczewice | 1982-1985, 1988 |
Władysław Wójcikiewicz | Pławno (Gidle) | 1947, 1968-1970 |
Henryk Wójtowicz | Krosno | 1946-1954 |
Mirosław Wróblewski | Samostrzel (Sadki) | 1986-1991 |
Stanisław Wundarczyk | Brzyszewo (Chodecz) | 1989-2000 |
Franciszek Wyrwa | Margonin | 1986 |
Zygmunt Wysoczański | Połczyn Zdrój | 1977-1978 |
Jan Wziątek | Chojnów | 1983-1990 |
Z
Konstanty Zabierek | Podzborów(Ceków-Kolonia) | 1946-1947 |
Mieczysław Zabrzeski | Pleśna | 1946-1947 |
Feliks Zadrużyński | Kowalewo Pomorskie | 1973-1976 |
Mieczysław Zagórski | Nysa | 1986-1988 |
Jan Zając | Róża (Gniezno) | 1956 |
Maria Zając | Krzeczowice (Kańczuga) | 1969 |
Władysław Zając | Brzostków (Nowy Korczyn) | 1952 |
Stanisław Załachowski | Kaczory | 1988-1991 |
Henryk Zawadzki | Kalisz | 1956, 1965 |
Bronisław Zdanowski | Andrzejów (Andrespol) | 1949-1950 |
Eugeniusz Zdrodowski | Bryki (Szpietowo Stacja) | 1987, 1991 |
Józef Zdrodowski | Sokoły | 1987 |
Kazimierz Zelik | Tarnobrzeg | 1991-1992 |
Lucjan Ziarek | Poniatówka (Leśniowice) | 1968-1971 |
Leon Zieliński | Chodzież | 1956-1966 |
Michał Zieliński | Sandomierz | 1956 |
Zdzisław Zieniewicz | Uraz (Oborniki Śląski) | 1983-1986 |
Jan Zięba | Puławy | 1948, 1952 |
Jacek Ziębiński | Zalesie (Limanowa) | 1990-1991 |
Stefan Zięciak | Szadłowice (Gniewkowo) | 1991-2000 |
Antoni Ziomek | Wierzchowo | 1947-1948 |
Wiesław Zmitrunkiewicz | Szamotuły | 1980-1982 |
Józef Zmora | Szprotawa | 1989-1992 |
Jan Zuba | Nysa | 1987, 1990-1991 |
Ludwik Zygma | Strumień | 1968 |
Ż
Antoni Żabicki | Augustów | 1989-1990 |
Ludwik Żak | Rajec Poduchowny (Jedlnia Letnisko) | 1946-1947 |
Zenon Żakowiecki | Kazanie (Lubraniec) | 1969-1979, 1982-1986 |
Adam Żelazny | Nysa | 1987 |
Stefan Żeromski | Płock | 1986-1987 |
Jan Żołna | Łukowe (Zagórz) | 1968-1970 |
Jan Żołnierczyk | Sanok | 1968 |
Henryk Żółtek | Mielno | 1979-1982, 1986-1999 |
Witold Żurawski | Michałów (Olszanka) | 1971 |
Janusz Żywoleski | Sokółka | 1989-1990 |
Kazimierz Żywoleski | Sokółka | 1989-1991 |