Strona główna

Z ApisWiki.PL
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
m
m
 
Linia 8: Linia 8:
 
<br/>
 
<br/>
 
<hr/>
 
<hr/>
Projekt ApisWiki.PL jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Znakomitą większość dotychczas opublikowanych materiałów zebrał i opracował prof. dr hab. Michał Gromisz, gdy materiały pochodzą z innych źródeł jest to odpowiednio zaznaczone. Wykorzystanie materiałów opublikowanych w ApisWiki.PL jest dopuszczalne na warunkach licencji [http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/ Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported].
+
Projekt ApisWiki.PL jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Znakomitą większość dotychczas opublikowanych materiałów zebrał i opracował prof. dr hab. Michał Gromisz (1925-2014), gdy materiały pochodzą z innych źródeł jest to odpowiednio zaznaczone. Wykorzystanie materiałów opublikowanych w ApisWiki.PL jest dopuszczalne na warunkach licencji [http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/ Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported].

Aktualna wersja na dzień 12:49, 29 kwi 2017

Projekt ApisWiki.PL ma na celu udokumentowanie dokonań pokoleń pszczelarzy polskich: praktyków, naukowców i światłych amatorów. W ApisWiki.PL prezentowane są syntetyczne zestawienia i artykuły przeglądowe oraz materiały źródłowe. Szczególną częścią projektu jest zamierzenie stworzenia Słownika biograficznego pszczelarzy polskich.Projekt ApisWiki.PL jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Znakomitą większość dotychczas opublikowanych materiałów zebrał i opracował prof. dr hab. Michał Gromisz (1925-2014), gdy materiały pochodzą z innych źródeł jest to odpowiednio zaznaczone. Wykorzystanie materiałów opublikowanych w ApisWiki.PL jest dopuszczalne na warunkach licencji Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported.

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia