Strona główna

Z ApisWiki.PL
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
m
m
Linia 1: Linia 1:
Projekt '''ApisWiki.PL''' ma na celu udokumentowanie dokonań pokoleń pszczelarzy polskich: praktyków, naukowców i światłych amatorów. W ApisWiki prezentowane są syntetyczne zestawienia i artykuły przeglądowe oraz materiały źródłowe. Szczególną częścią projektu jest zamierzenie stworzenia ''Słownika biograficznego pszczelarzy polskich''.
+
Projekt '''ApisWiki.PL''' ma na celu udokumentowanie dokonań pokoleń pszczelarzy polskich: praktyków, naukowców i światłych amatorów. W ApisWiki.PL prezentowane są syntetyczne zestawienia i artykuły przeglądowe oraz materiały źródłowe. Szczególną częścią projektu jest zamierzenie stworzenia ''Słownika biograficznego pszczelarzy polskich''.
  
 
* [[Hodowla pszczoły w Polsce]]
 
* [[Hodowla pszczoły w Polsce]]

Wersja z 09:07, 14 cze 2013

Projekt ApisWiki.PL ma na celu udokumentowanie dokonań pokoleń pszczelarzy polskich: praktyków, naukowców i światłych amatorów. W ApisWiki.PL prezentowane są syntetyczne zestawienia i artykuły przeglądowe oraz materiały źródłowe. Szczególną częścią projektu jest zamierzenie stworzenia Słownika biograficznego pszczelarzy polskich.Projekt ApisWiki.PL jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Znakomitą większość dotychczas opublikowanych materiałów zebrał i opracował prof. dr hab. Michał Gromisz, gdy materiały pochodzą z innych źródeł jest to odpowiednio zaznaczone. Wykorzystanie materiałów opublikowanych w ApisWiki.PL jest dopuszczalne na warunkach licencji Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported.

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia