Strony z największą liczbą kategorii
Z ApisWiki.PL
Poniżej znajduje się lista 500 wyników, rozpoczynając od wyniku numer 1.
Zobacz (poprzednie 500 | następne 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- Miód wytłaczany (4 kategorie)
- Ulik weselny Pratta (4 kategorie)
- Ule weselne (4 kategorie)
- Ulik weselny Szymankiewicza (4 kategorie)
- Ława Szymankiewicza (4 kategorie)
- Ulik weselny Zandera (4 kategorie)
- Szymankiewicza ława (4 kategorie)
- Ulik weselny amerykański (4 kategorie)
- Miód kapaniec (4 kategorie)
- Ulik sekcja Chwałkowskiego (4 kategorie)
- Ulik weselny gödöllőski (4 kategorie)
- Ulik szufladkowy Wawryna (4 kategorie)
- Ulik weselny kirchhaiński (4 kategorie)
- Ulik weselny Asperea (4 kategorie)
- Ulik weselny trzyplasterkowy niemiecki (4 kategorie)
- Ulik weselny Kalinowskiego (4 kategorie)
- Ulik weselny trzyramkowy niemiecki (4 kategorie)
- Ulik weselny Macewicza (4 kategorie)
- Ulik weselny Müllera (4 kategorie)
- Miód wytapiany (4 kategorie)
- Ulik weselny Paschkego (4 kategorie)
- Klateczka Pratta (3 kategorie)
- Dłużyca (3 kategorie)
- Miody jasne (3 kategorie)
- Miód scukrzały (3 kategorie)
- Lipiec (3 kategorie)
- Standaryzacja uli w Jugosławii (3 kategorie)
- Metoda Laidlawa i Eckerta wychowu matek (3 kategorie)
- Miód jarzęcy (3 kategorie)
- Norma na ule (3 kategorie)
- Metoda Ruttnera wychowu matek w obecności matki (3 kategorie)
- Ul weselny pojedynczy (3 kategorie)
- Klateczka Bentona (3 kategorie)
- Klateczka Szczerbiny (3 kategorie)
- Miód plastrowy (3 kategorie)
- Zasuwa (3 kategorie)
- Stojak (3 kategorie)
- Klateczka kielichowata (3 kategorie)
- Miód sekcyjny (3 kategorie)
- Nadstawka (3 kategorie)
- Standaryzacja uli w Polsce (3 kategorie)
- Metoda Meiera wychowu matek (3 kategorie)
- Metoda Ruttnera wychowu matek z czasową bezmatecznością (3 kategorie)
- Ul weselny wielorodzinny Perret-Maisonneuvea (3 kategorie)
- Klateczka Bojarczuka (3 kategorie)
- Klateczka Titowa (3 kategorie)
- Oko (3 kategorie)
- Klateczka krasnopolańska (3 kategorie)
- Standaryzacja uli w ZSRR (3 kategorie)
- Metoda Millera wychowu matek (3 kategorie)
- Mikronukleus (3 kategorie)
- Beleczka hodowlana Pratta (3 kategorie)
- Metoda Sklenara rotacyjnego wychowu matek (3 kategorie)
- Klateczka Burtowa (3 kategorie)
- Klateczka WSPW (3 kategorie)
- Laski (3 kategorie)
- Metoda Adama Kehrle wychowu matek (3 kategorie)
- Kule (3 kategorie)
- Miód skarmelizowany (3 kategorie)
- Standaryzacja uli we Francji (3 kategorie)
- Metoda Mont-Joveta wychowu matek (3 kategorie)
- Mini uliki weselne (3 kategorie)
- Miód odwirowany (3 kategorie)
- Formowanie rodzinek weselnych (3 kategorie)
- Zaleszczenie (3 kategorie)
- Metoda Sklenara wychowu matek z czasową bezmatecznością (3 kategorie)
- Klateczka CSO (3 kategorie)
- Klateczka Wanklera (3 kategorie)
- Miód przaśny (3 kategorie)
- Metoda Alleya wychowu matek (3 kategorie)
- Pożytek (3 kategorie)
- Barć (3 kategorie)
- Nadstawka wewnętrzna (3 kategorie)
- Metoda Peschetza wychowu matek (3 kategorie)
- Ul wagowy (3 kategorie)
- Ramka Jentera (3 kategorie)
- Metoda Taranowa wychowu matek (3 kategorie)
- Klateczka EG (3 kategorie)
- Klateczka Wohlgemutha (3 kategorie)
- Miód przaśny patoka (3 kategorie)
- Miód łomowy (3 kategorie)
- Znamię bartne (3 kategorie)
- Metoda Barbeaua wychowu matek (3 kategorie)
- Miód skrystalizowany (3 kategorie)
- Nadstawka zewnętrzna (3 kategorie)
- Patoka (3 kategorie)
- Metoda Piany wychowu matek (3 kategorie)
- Metoda Wawryna wychowu matek (3 kategorie)
- Badania ankietowe Instytutu Pszczelnictwa/Archiwum danych (3 kategorie)
- Klateczka Kalinowskiego (3 kategorie)
- Klateczka Zandera (3 kategorie)
- Metoda Gonkiewicza wychowu matek (3 kategorie)
- Nagłówek (3 kategorie)
- Metoda Pratta wychowu matek (3 kategorie)
- Metoda Weissa wychowu matek (3 kategorie)
- Klateczka Lewickiego (3 kategorie)
- Klateczka cylindryczna (3 kategorie)
- Zus (3 kategorie)
- Metoda Hopkinsa-Pechaczka wychowu matek (3 kategorie)
- Miód bity (3 kategorie)
- Metoda Pratta wychowu matek I (3 kategorie)
- Miód wielokwiatowy (3 kategorie)
- Metoda Zandera wychowu matek (3 kategorie)
- Klateczka Lubienieckiego (3 kategorie)
- Klateczka czechosłowacka znormalizowana (3 kategorie)
- Miód krupiasty (3 kategorie)
- Krzyżawka (3 kategorie)
- Uliki weselne (3 kategorie)
- Metoda Jentera wychowu matek (3 kategorie)
- Miód hurtowy (3 kategorie)
- Metoda Pratta wychowu matek II (3 kategorie)
- Klasyfikacja pomieszczeń rodzinki weselnej (3 kategorie)
- Korpus ula (3 kategorie)
- Miód patoka (3 kategorie)
- Metoda australijska wychowu matek (3 kategorie)
- Miody ciemne (3 kategorie)
- Klateczka Meiera (3 kategorie)
- Ramka inkubacyjna Pratta (3 kategorie)
- Metoda Jordana wychowu matek (3 kategorie)
- Nogi (3 kategorie)
- Metoda Pratta wychowu matek III (3 kategorie)
- Klateczka OSP (3 kategorie)
- Daty zakwitania wybranych gatunków roślin 1946-2000 (3 kategorie)
- Dłużnia (3 kategorie)
- Obudowa ula wagowego (3 kategorie)
- Metoda Örösiego wychowu matek (3 kategorie)
- Inwentaryzacja pszczoły krajowej 1957-1959 (3 kategorie)
- Standaryzacja uli na Ukrainie (3 kategorie)
- Metoda Kramera wychowu matek (3 kategorie)
- Miód nieskrystalizowany (3 kategorie)
- Norma na matki pszczele (3 kategorie)
- Metoda Robertsa wychowu matek (3 kategorie)
- Ul weselny czworak (3 kategorie)
- Klateczka Alleya (3 kategorie)
- Ul Dadanta-Blatta ukraiński (2 kategorie)
- Pszczoła miodna (2 kategorie)
- Miód koniczynowy (2 kategorie)
- Ule dwukorpusowe (2 kategorie)
- Koschevnikovi (2 kategorie)
- Ul Jumbo (2 kategorie)
- Dekrystalizacja miodu (2 kategorie)
- Pszczołołupca (2 kategorie)
- Ule płazowce (2 kategorie)
- Kłoda (2 kategorie)
- Ul Preussa-Albertiego (2 kategorie)
- Ramka Quinbyego (2 kategorie)
- Ul amerykański słomiany Geisheimera (2 kategorie)
- Ramka wąskowysoka (2 kategorie)
- Oczkas (2 kategorie)
- Wirówka (2 kategorie)
- Ul gospodarz (2 kategorie)
- Hodowla zachowawcza pszczoły kaukaskiej (2 kategorie)
- Zasoby pszczoły rodzimej i ich ochrona (2 kategorie)
- Maty (2 kategorie)
- Ul octagonalny (2 kategorie)
- Metody wychowu matek (2 kategorie)
- Ul szwabski (2 kategorie)
- Ul Ambrożewicza (2 kategorie)
- Pszczoła dalekowschodnia (2 kategorie)
- Ul wielokorpusowy typu Apipol (2 kategorie)
- Ul związkowy alzacki (2 kategorie)
- Klateczka hodowlana (2 kategorie)
- Ul Faboego (2 kategorie)
- Pszczoła północno kaukaska (2 kategorie)
- Miód kwiatowy (2 kategorie)
- Ule leżaki (2 kategorie)
- Ul Langstrotha standardowy (2 kategorie)
- Ramka Adamca-Škvařila (2 kategorie)
- Ul Spühlera (2 kategorie)
- Ramka kongresowa francuska (2 kategorie)
- Naczynia na miód (2 kategorie)
- Linia KPW (2 kategorie)
- Ul brytyjski zmodyfikowany (2 kategorie)
- Gorczyca biała (2 kategorie)
- Ramki magazynowe (2 kategorie)
- Paka (2 kategorie)
- Wziątek (2 kategorie)
- Ul książkowy gromovka (2 kategorie)
- Acervorum (2 kategorie)
- Poddawanie matki pod presją dymu (2 kategorie)
- Ul przewiewny snozowy Dolinowskiego (2 kategorie)
- Syta miodowa (2 kategorie)
- Apis indica koshevnikovi (2 kategorie)
- Przechowywanie miodu (2 kategorie)
- Ul turyński (2 kategorie)
- Ul Bojarczuka (2 kategorie)
- Bateria ulowa Križana (2 kategorie)
- Pszczoła karłowata (2 kategorie)
- Bliźniak turyński (2 kategorie)
- Pszczoła kraińska panońska (2 kategorie)
- Ule Dolinowskiego (2 kategorie)
- Kolebka (2 kategorie)
- Ul Hofmanna (2 kategorie)
- Chów zwierząt (2 kategorie)
- Pszczoła wrzosowa (2 kategorie)
- Miód nostrzykowy (2 kategorie)
- Ule o zabudowie stałej (2 kategorie)
- Kószka gronowa (2 kategorie)
- Ul Natszina (2 kategorie)
- Dwojak (2 kategorie)
- Ramka Gravenhorsta (2 kategorie)
- Miód słonecznikowy (2 kategorie)
- Ule z wentylacją tylną (2 kategorie)
- Linia Asta (2 kategorie)
- Ul Weina (2 kategorie)
- Fitofenologia (2 kategorie)
- Ramka szeroko-niska (2 kategorie)
- Wierzba (2 kategorie)
- Ul dunaj (2 kategorie)
- Głowa (2 kategorie)
- Malina właściwa (2 kategorie)
- Ul matecznik (2 kategorie)
- Poddawanie matki wygryzającym się pszczołom (2 kategorie)
- Ul standardowy niemiecki (2 kategorie)
- Toczek (2 kategorie)
- Pszczoła anatolska (2 kategorie)
- Miodarka radialna (2 kategorie)
- Ul Dadana (2 kategorie)
- Ul Dadanta-Blatta włoski (2 kategorie)
- Brune (2 kategorie)
- Pszczoła miodna właściwa (2 kategorie)
- Miód koperkowy (2 kategorie)
- Ule dwuścienne (2 kategorie)
- Kosze słomiane (2 kategorie)
- Ul Kirstena (2 kategorie)
- Dennica (2 kategorie)
- Pszczoły afrykańskie (2 kategorie)
- Ule ramowe (2 kategorie)
- Kłoda leżak (2 kategorie)
- Ul Prokopowycza (2 kategorie)
- Ramka Ramoszyńskiego (2 kategorie)
- Miód z koniczyny białej (2 kategorie)
- Linia CT46 (2 kategorie)
- Ul amerykański Živanoviča (2 kategorie)
- Ramka znormalizowana czechosłowacka (2 kategorie)
- Ognicha (2 kategorie)
- Ul grecki pleciony (2 kategorie)
- Mellifera (2 kategorie)
- Ul oszczędnościowy Armbrustera (2 kategorie)
- Ul szwajcarski (2 kategorie)
- Ul Andrukowicza (2 kategorie)
- Pszczoła egipska (2 kategorie)
- Ul wielokrotny (2 kategorie)
- Miód dyniowy (2 kategorie)
- Ul związkowy badeński (2 kategorie)
- Ul Farrara (2 kategorie)
- Carnica (2 kategorie)
- Pszczoła saharyjska (2 kategorie)
- Miód leśny (2 kategorie)
- Ule leżakowe (2 kategorie)
- Księgi hodowlane (2 kategorie)
- Ul Layensa (2 kategorie)
- Ramka Andrijaszewa poszerzona (2 kategorie)
- Ule wielokondygnacyjne (2 kategorie)
- Leszczyna pospolita (2 kategorie)
- Ul Stabrowskiego (2 kategorie)
- Ramka kongresowa jugosłowiańska (2 kategorie)
- Vraski (2 kategorie)
- Linia Kampinoska (2 kategorie)
- Ul budečak (2 kategorie)
- Gorczyca polna (2 kategorie)
- Ramki miodni (2 kategorie)
- Lipiec kowieński (2 kategorie)
- Ul książkowy ujednolicony (2 kategorie)
- Poddawanie matki przez wylot (2 kategorie)
- Ul półkłodowy nadstawkowy (2 kategorie)
- Szerokość ramki (2 kategorie)
- Apis mellifera (2 kategorie)
- Ul ujednolicony WZP (2 kategorie)
- Ul Buchara (2 kategorie)
- Pszczoła kaukaska (2 kategorie)
- Pszczoła kreteńska (2 kategorie)
- Miód jodłowy (2 kategorie)
- Ule Dzierżona (2 kategorie)
- Kondygnacja (2 kategorie)
- Ul Homy (2 kategorie)
- Pszczoła wschodnia (2 kategorie)
- Ule orientalne (2 kategorie)
- Kószka lüneburska (2 kategorie)
- Ul Neiszera (2 kategorie)
- Dwojak Lewickiego (2 kategorie)
- Ramka Hoffmana (2 kategorie)
- Miód towarowy (2 kategorie)
- Ule zatworowe (2 kategorie)
- Linia Augustowska (2 kategorie)
- Ul Widery (2 kategorie)
- Fitogeografia (2 kategorie)
- Ramka szerokoniska (2 kategorie)
- Normalizacja (2 kategorie)
- Wierzba iwa (2 kategorie)
- Linia Pogórska (2 kategorie)
- Ul dwojak (2 kategorie)
- Pierwszy oblot wiosenny (2 kategorie)
- Ul małopolski (2 kategorie)
- Poddawanie matki z blokadą czerwienia (2 kategorie)
- Ul standardowy norweski (2 kategorie)
- Pszczoła armeńska (2 kategorie)
- Miodarka ręczna jednoplastrowa (2 kategorie)
- Ul Dadanta (2 kategorie)
- Ul Dadanta-Dernowa (2 kategorie)
- Pszczoła norycka (2 kategorie)
- Ule dwuścienne radzieckie (2 kategorie)
- Kołnierz ula (2 kategorie)
- Ul Kluka (2 kategorie)
- Dennica Henda (2 kategorie)
- Pszczoły kaukaskie (2 kategorie)
- Ule rozbieralne (2 kategorie)
- Kłoda stojak (2 kategorie)
- Ul Ramoszyńskiego (2 kategorie)
- Ramka Snowadzkiego (2 kategorie)
- Miód z koniczyny czerwonej (2 kategorie)
- Linia Dobra (2 kategorie)
- Ul amerykańskopolski Lorenza (2 kategorie)
- Ramka znormalizowana czeska (2 kategorie)
- Wiśnia pospolita (2 kategorie)
- Linia Woźnica (2 kategorie)
- Ul helvetia (2 kategorie)
- Zatwór (2 kategorie)
- Mellificium (2 kategorie)
- Ul pionier (2 kategorie)
- Stojak zatworowy (2 kategorie)
- Powała ula (2 kategorie)
- Ul słowacki nadstawkowy (2 kategorie)
- Ul Apostoliego (2 kategorie)
- Pszczoła grecka (2 kategorie)
- Ul wielonadstawkowy Maksymiuka (2 kategorie)
- Miód esparcetowy (2 kategorie)
- Ul związkowy lwowski (2 kategorie)
- Ul Freudensteina (2 kategorie)
- Carpatica (2 kategorie)
- Pszczoła skalna (2 kategorie)
- Miód lipowy (2 kategorie)
- Ule magazynowe (2 kategorie)
- Ul Leciejewskiego (2 kategorie)
- Ramka Berlepscha (2 kategorie)
- Miód serdecznikowy (2 kategorie)
- Ule wielokorpusowe (2 kategorie)
- Ul Sträuliego (2 kategorie)
- Fartuch (2 kategorie)
- Ramka kontrolna (2 kategorie)
- Nadstawka ocieplająca (2 kategorie)
- Linia Kampinoska hodowli Hetmana (2 kategorie)
- Ul celleski (2 kategorie)
- Listewka powałkowa (2 kategorie)
- Ul lesan (2 kategorie)
- Izolator (2 kategorie)
- Poddawanie matki pszczołom na schodni (2 kategorie)
- Ławeczka (2 kategorie)
- Ul półleżak Dzierżona (2 kategorie)
- Apis mellifera carnica (2 kategorie)
- Ul ukraiński (2 kategorie)
- Ul Bürkiego (2 kategorie)
- Pszczoła kaukaska abchaska (2 kategorie)
- Borówka (2 kategorie)
- Pszczoła krymska (2 kategorie)
- Miód kamienny (2 kategorie)
- Ule afrykańskie (2 kategorie)
- Koniczyna biała (2 kategorie)
- Ul Hubera (2 kategorie)
- Miód odmianowy (2 kategorie)
- Ule ośmiokątne (2 kategorie)
- Kószka pleciona cylindryczno-stożkowa (2 kategorie)
- Ul Nemečka (2 kategorie)
- Dwojnica (2 kategorie)
- Ramka Hoffmanna (2 kategorie)
- Miód tupelowy (2 kategorie)
- Uliczka (2 kategorie)
- Ul Witwickiego (2 kategorie)
- Fitosocjologia (2 kategorie)
- Ramka szwajcarska (2 kategorie)
- Nova (2 kategorie)
- Linia Pokrowka (2 kategorie)
- Ul dwukorpusowy nadstawkowy (2 kategorie)
- Maliny właściwe (2 kategorie)
- Ul mogor (2 kategorie)
- Poddawanie matki z lotu (2 kategorie)
- Ul stewartoński (2 kategorie)
- Transportówka (2 kategorie)
- Pszczoła augustowska (2 kategorie)
- Miodarka semiradialna (2 kategorie)
- Ul wielkopolski (2 kategorie)
- Ul Dadanta-Blatta (2 kategorie)
- Ul Dadanta buckfastski (2 kategorie)
- Brus (2 kategorie)
- Pszczoła olbrzymia (2 kategorie)
- Ule dzielone (2 kategorie)
- Ul Kopcia (2 kategorie)
- Dennica ocieplana (2 kategorie)
- Pszczoły pasieczne (2 kategorie)
- Miód poszyty (2 kategorie)
- Ule rozbieralne z przyczółka (2 kategorie)
- Ul Roota (2 kategorie)
- Ramka Svea (2 kategorie)
- Miód z sadów (2 kategorie)
- Linia Dobra B-52 (2 kategorie)
- Ul angloamerykański Szymanowskiego (2 kategorie)
- Futerał (2 kategorie)
- Ramka znormalizowana niemiecka (2 kategorie)
- Ul hron (2 kategorie)
- Poddawanie matki dwuetapowe (2 kategorie)
- Ul pięciolatka (2 kategorie)
- Powałka (2 kategorie)
- Ul słowiański (2 kategorie)
- Ul Baldenspergera (2 kategorie)
- Pszczoła gruzińska (2 kategorie)
- Miód akacjowy (2 kategorie)
- Ul wielorojowy (2 kategorie)
- Miód eukaliptusowy (2 kategorie)
- Ul związkowy ocieplany (2 kategorie)
- Klateczka matecznikowa (2 kategorie)
- Ul Gebethnera (2 kategorie)
- Caucasit (2 kategorie)
- Pszczoła stepowa (2 kategorie)
- Ule magazynowe skrzynkowe polskie (2 kategorie)
- Ul Lewickiego (2 kategorie)
- Ramka Ciesielskiego (2 kategorie)
- Ule włościańskie (2 kategorie)
- Leziwo (2 kategorie)
- Ul Tarkowskiego (2 kategorie)
- Ramka koreczkowa (2 kategorie)
- Nadstawka pokarmowa (2 kategorie)
- Walec turyński (2 kategorie)
- Linia Krajowa (2 kategorie)
- Ul ceramiczny leżak (2 kategorie)
- Ul lewoczan (2 kategorie)
- Poddawanie matki sterroryzowanym pszczołom (2 kategorie)
- Łaźbienie (2 kategorie)
- Ul płaszczowy Matyasa (2 kategorie)
- Apis mellifera caucasica (2 kategorie)
- Pszczelarstwo (2 kategorie)
- Ul wabik (2 kategorie)
- Ul Bürkiego-Jekera (2 kategorie)
- Berest (2 kategorie)
- Pszczoła kaukaska kabachtapińska (2 kategorie)
- Bramiak Dzierżona (2 kategorie)
- Pszczoła lenkoranska (2 kategorie)
- Ule amerykańskie (2 kategorie)
- Koniczyna czerwona (2 kategorie)
- Ul Hubera doskonalony (2 kategorie)
- Pszczoła wschodnioafrykańska (2 kategorie)
- Ule pawilonowe (2 kategorie)
- Kószka pleciona stożkowa (2 kategorie)
- Ul Nutta (2 kategorie)
- Ramka Hubera (2 kategorie)
- Ul Wundera (2 kategorie)
- Ramka słowiańska (2 kategorie)
- Nukleus (2 kategorie)
- Linia Pomorzanka hodowli Grunta (2 kategorie)
- Ul dzierzonka osječka (2 kategorie)
- Pień (2 kategorie)
- Ul nadstawkowy Kanitza (2 kategorie)
- Poddawanie matki z plastrami (2 kategorie)
- Ul stojak Dzierżona (2 kategorie)
- Pszczoła australijska (2 kategorie)
- Miodarka tangensowa (2 kategorie)
- Ul wielkopolski Leciejewskiego (2 kategorie)
- Ul Dadanta-Blatta Carliniego (2 kategorie)
- Ul Dadanta polski (2 kategorie)
- Pszczoła palestyńska (2 kategorie)
- Ule jednokorpusowe (2 kategorie)
- Kożuchy (2 kategorie)
- Ul Krasickiego (2 kategorie)
- Dennica odwracana (2 kategorie)
- Ule segmentowe (2 kategorie)
- Ul Roota standard (2 kategorie)
- Ramka Szarki (2 kategorie)
- Miód zasklepiony (2 kategorie)
- Linia Dobra hodowli Kasztelewicza i Smotera (2 kategorie)
- Ul austriacki szerokoramkowy (2 kategorie)
- Futerały do ulików weselnych (2 kategorie)
- Ramka znormalizowana słowacka (2 kategorie)
- Wrzos zwyczajny (2 kategorie)
- Ul hunor (2 kategorie)
- Hwozdownia (2 kategorie)
- Rzepak ozimy (2 kategorie)
- Poddawanie matki młodym pszczołom (2 kategorie)
- Ul pomorski (2 kategorie)
- Strefy hodowlane (2 kategorie)
- Ul słowiański słomiany (2 kategorie)
- Ul Balogha (2 kategorie)
- Pszczoła holenderska (2 kategorie)
- Miód arbuzowy (2 kategorie)
- Ul wzór (2 kategorie)
- Miód faceliowy (2 kategorie)
- Ul związkowy podstawkowy (2 kategorie)
- Klateczka transportowa (2 kategorie)
- Ul Gehrkego (2 kategorie)
- Pszczoła sycylijska (2 kategorie)
- Miód lucernowy (2 kategorie)
- Ule magazynowe słomiane polskie (2 kategorie)
- Kószka Buscha (2 kategorie)
- Ul Loibla (2 kategorie)
- Ramka Dadanta (2 kategorie)
- Miód sklepiony (2 kategorie)
- Ule z obsługą boczną (2 kategorie)
- Leżak (2 kategorie)
- Ul Tonelliego (2 kategorie)
- Ramka leżąca (2 kategorie)
- Linia Lechitka (2 kategorie)
- Ul ceramiczny stojak (2 kategorie)
Zobacz (poprzednie 500 | następne 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)